هدیه تبلیغاتی ، هدایای تبلیغاتی : ساک پارچه ای تبلیغاتی ویژه فروشگاه ها و شرکت در نمایشگاه
 

ساک دستی

تعاریف مربوط به ساک پارچه ای (ساک سوزنی ) - پارسه


پارچه سوزنی :

جنس پارچه پلی پروپیلن میباشد که به پارچه های بی بافت یا سوزنی ( به دلیل طرح پارچه ) معروف هستند .

 

پارچه سوزنی

تصویر پارچه سوزنی

گرماژ پارچه سوزنی : به معنای ضخامت پارچه در هر متر مربع میباشد می باشد . گرماژ های موجود در تولید ساک پارچه ای در گروه تبلیغاتی پارسه انحصارا 60 و 90 میباشد . گرماژ های پایین تر نیز مثل 40 و 50 در بازار موجود میباشد که بعلت ضعیف بودن پارچه برای ساک پارچه ای توصیه نمی شود و جز تولیدات ما نخواهد بود !
طبیعتا هرچه گرماژ پارچه بیشتر باشد ماندگاری و تحمل وزن بیشتری را خواهد داشت و به طبع آن قیمت ساک پارچه ای هم بیشتر خواهد شد .
عطف: در برخی مدل ها پایین ساک دستی از هم باز میشود که به آن اصطلاحا عطف میگویند. و معمولا عرض آن 10 سانتی متر است ! اصطلاحات دیگری نظیر کاست و یا پاکتی هم استفاده میشود . این مورد درکیسه های پلاستیکی و مقوایی نیز وجود دارد .
در برخی مدل ها علاوه بر کف ساک دستی کنار ساک دستی هم از به انداز 10 سانتی متر از هم باز میشود که به آن بغل کاست میگوییم . این مدل معمولا مناسب برای کالاهایی است که نیاز به فضای زیاد و یا دارای جعبه میباشند .

دسته موزی / دسته بندی :

چنانچه دسته ساک پارچه ای ( ساک سوزنی ) بصورت پانچ شده باشد . یعنی دسته در خود ساک دستی به شکل یک بیضی درآمده باشد به ان دسته موزی و در مواردی که یک بند جداگانه به ان دوخته شده باشد به آن ساک دسته بندی میگوییم .
ساک های دسته موزی سریتر تولید میشوند و در هنگام استفاده شکیل تر به نطر میرسند ولی مقاومت کمتری دارند و برای کالاهای سنگین توصیه نمیشوند چراکه پس از مدت کوتاهی شکل دسته از حالت طبیعی خارج شده و کش می آیند این حالت در کیسه های پلاستیکی نیز وجود دارد . قبل از انتخاب و سفارش ساک پارچه ای حتما در خصوص کالایی که قرار است در آن قرار داده شود با کارشناسان فروش مشورت نمایید .

دوخت آلتراسونیک Ultrasonic:
کلمه آلترا سونیک به معنای مافوق صوت است محدوده شنوایی انسان بین بیست هرتز تا بیست هزار هرتز میباشد این در حالی است که محدوده فرکانسی ام.اج مافوق صوت از چهارصد تا چندین میلیون هرتز می باشد . آلتراسونیک کاربردهای زیادی در صنعت دارد منجمله اتصال پارچه های سوزنی به یکدیگر . از مزیت های استفاده از این روش بجای دوخت با چرخ های قدیمی ، سرعت بالای تولید و کاهش قیمت تمام شده ساک دستی است ! همچنین بعلت نظم خاصی که این دوخت دارد ساک تولید شده به این روش شکیلتر خواهد بود .
ساک پارچه ای تولیدی پارس پاکت انحصارا با دوخت آلتراسونیک میباشد و امکان تغییر این روش وجود ندارد .

چاپ سیلک :

به آن چاپ سیلک‌اسکرین نیز می گوییند که معمولا تک رنگ بوده و مناسب چاپ بر روی این جنس از ساک پارچه ای - ساک سوزنی - است برای انجام عملیات طرح مورد نظر بر روی توری مخصوصی عکاسی میشود که به آن شابلون میگویند . برای آشنایی بیشتر با چاپ سیلک کلیک کنید

پاکت پارچه ای

اطلاعات تماس

تماس با گروه تبلیغاتی پارسه
 
 
 
آدرس کارخانه : استان اصفهاناصفهان - کیلومتر 3 جاده حبیب آباد - کوی خطوط بار - پلاک 20
 
شماره تماس : 03135492433 ساعات پاسخگویی :  8 صبح الی 5 بعد از ظهر
مدیریت فروش : 09131148237  (شهیدی)   شماره فاکس : 03135492249
-----------------------------------------------------------
آدرس ایمیل : هديه تبليغاتي
 

گروه تبلیغاتی پارسه بزرگترین تولید کننده هدیه تبلیغاتی در استان اصفهان

هدایای تبلیغاتی ، ساک پارچه ای ویژه فروشگاه ها و شرکت در نمایشگاه ، زیرانداز مسافرتی ، بسته بندی زیپ کیپ ، پیشبند تبلیغاتی ، کاور سررسید،