ورود

ورود به سایت

نام کاربری *
رمزعبور *
مرا بخاطر بسپار
: 4 + 3 =

پوشه دکمه دار

پوشه دکمه دار

احتمالا برای شما پیش آمده کاراداری داشته باشید و یا بخواهید چند برگه کاغذ و قلم  از محلی به محل دیگر انتقال دهید و به دنبال پاکتی باشید که بتوانید آنهارا به راحتی و بدون اینکه آسیب بیبنند جابجا کنید .

پوشه دکمه دار در این شرایط بسیار لازم و ضروری است . نکته مهم دیگر در تولیدات ما استفاده از پارچه های بی بافت ( سوزنی ) در تولید پوشه دکمه دار می باشد . توجه داشته باشید عموم مردم بلاخره بعد از چندین ماه یا چندین مرتبه استفاده از پوشه های دکمه دار آنها را دور می اندازند. پوشه دکمه دار پارچه ای برخلاف پوشه های پلاستیکی پس از دور انداخته شدن قابل بازیافت بوده علاوه بر آن شکیلتر و قابل انعطاف نیز میباشند و دربرخی موارد قیمت مناسبتری هم به نسبت پوشه پلاستیکی دارند در تصاویر زیر برخی نمونه این محصول را مشاهده میفرمایید .

فروش پوشه دکمه دار بصورت عمده در تیراژ حداقل 1000 عددی امکان پذیر بوده و معمولا در کارتن های 500 عددی بصورت رنگبندی بسته بندی شده اند . در حال حاظر پوشه دکمه دار در ابعاد برگه A4 تولید و بصورت ترکیبی از دورنگ آماده عرضه به فروشگاه های لوازم التحریر ، بصورت خام و یا برای سازمان ها و ادارات بهمراه چاپ تبلیغاتی آماده عرضه میباشد .

نوع چاپ تبلیغاتی بر روی این پوشه ها بصورت سیلک تک رنگ میباشد .

 

سایز استادندارد پوشه های دکمه دار تولید شده

پوشه دکمه دار تولید شده در دوسایز پوشه A4 و پوشه A5 میباشد . با تلفیق دورنگ

چاپ بر روی پوشه دکمه دار تبلیغاتی

یکی از ارزانترین تبلیغات برای شما همین پوشه های دکمه دار تبلیغاتی است 
امکان چاپ سیلک تک رنگ  بر روی این پوشه ها مهیا است . رنگ بندی پوشه دکمه دار تولید شده معمولا به صورت دورنگ میباشد ، درب پوشه و پشت آن معمولا رنگ تیره و رنگ جلوی پوشه رنگ های روشن میباشد که با چاپ مشکی معمولا جلوه بهتری خواهد داشت . همانگونه که در تصویر پوشه دکمه دار مقابل مشاهده میکنید 

معمولا بهتر است جانمایی چاپ تبلیغات بر روی گوشه ای از پوشه قرار گیرد تا هم دید بهتری از نظر تبلیغاتی داشته باشد و هم در هنگام گرفتن در دست تبلیغات شما پوشیده نشود . 

یکی از مهمتریم مزایای پاکت های پارچه ای امکان چاپ تبلیغات و ماندگاری بیشتر چاپ بر روی آنها ست !! به دلیل جنس پارچه ای چاپ تبلیغات شما به راحتی با کشیدن ناخن از بین نمیروند برخلاف پوشه پلاستیکی رایج . از طرفی بعلت طرح پارچه پس از چاپ پوشه شکل و شمایل بسار زیباتری به خود میگرد . حداقل میزان سفارش پوشه باهمراه چاپ هزار عدد میباشد . امکان چاپ لوگو ، شعار تبلیغاتی و هرآنچیزی که مد نظر شما میباشد بر روی پوشه ها قابل اجرا است . لطفا جهت دریافت نمونه و اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصلفرمایید .


  تلفن تماس جهت دریافت نمونه  : 09131148237 - 03135492433

پوشه دکمه ار
پوشه دکمه ار
پوشه دکمه ار
پوشه دکمه ار
پوشه دکمه ار
پوشه دکمه ار
پوشه دکمه دار مشکی - زرد
پوشه دکمه دار کاربنی - نقره ای
پوشه دکمه دار سبز فسفری - نقره ای
پوشه دکمه دار مشکی - قرمز
پوشه دکمه دار زرشکی - نباتی
پوشه دکمه دار سبز لجنی - نقره ای
پوشه دکمه ار
پوشه دکمه دار فیروزه ای - کاربنی
پوشه دکمه ار
پوشه دکمه دار کاربنی - فیروزه ای
پوشه دکمه ار
پوشه دکمه ار
پوشه دکمه ار
پوشه دکمه ار
پوشه دکمه دار قهوه ای - کرمی
پوشه دکمه دار نسکافه ای - قهوه ای
پوشه دکمه دار مشکی - سرخ آبی
پوشه دکمه دار نقره ای - آبی فیروزه ای
پوشه دکمه ار
پوشه دکمه ار
پوشه دکمه ار
پوشه دکمه ار
پوشه دکمه ار
پوشه دکمه ار
پوشه دکمه دار کاربنی - نقره ای
پوشه دکمه دار زرشکی - سرخ آبی
پوشه دکمه دار مشکی - فیروزه ای
پوشه دکمه دار مشکی - سبز
پوشه دکمه دار مشکی- یاسی
پوشه دکمه دار سفید - مشکی
پوشه دکمه ار
پوشه دکمه دار مشکی - نارنجی
پوشه دکمه دار مشکی- نارنجی
پوشه دکمه دار مشکی - فیروزه ای
پوشه دکمه دار مشکی - سبز
پوشه دکمه دار مشکی- یاسی
پوشه دکمه دار مشکی - نارنجی

چاپ پوشه دکمه دار

رنگ در چاپ سیلک اسکرین که جزو ملزومات و خدمات چاپ سیلک محسوب میشود بستگی به نوع و جنس کالا دارد که در این مورد یعنی جهت انجام چاپ تبلیغاتی بر روی پوشه دکمه دار پارچه ای معمولا از چاپ سیلک استفاده میشود . چاپ سیلک یکی از روشهای چاپ صنعتی بر روی اشیاع مختلف منجمله پارچه است. این نوع چاپ معمولا تک رنگ بوده و  قیمت ارزان و مناسب و ماندگاری بهتر به نسبت سایر روش های  . چاپی است البته بطور کلی از چاپ سیلک میتوان در چاپ روی نایلون ، نایلکس ، تقویم ، سرسید ، جلد مدارک ، شیشه ، هدایای تبلیغاتی ، قطعات صنعتی ، کاور کت و شلوار ، چاپ روی پارچه ، جعبه کارتن ، کیف ، کفش ، قطعات .  . الکترونیک ، پوشه دکمه دار ، چاپ روی ظروف یکبار مصرف ، چاپ روی بادکنک  نیز استفاده کرد

رنگ در چاپ سیلک اسکرین که جزو ملزومات و خدمات چاپ سیلک محسوب میشود بستگی به نوع و جنس کالا دارد در اینجا چند نمونه از رنگها و کاربرد انها را توضیح میدهیم.

رنگ pvc : بیشتر برای قطعات صنعتی abs و پلی اتیلن و نایلون ، جعبه ، کارتن و جلد مدارک استفاده میشود (حلال ریتارد).
رنگ pp : برای قطعات صنعتی و ظروف یکبار مصرف و پوشه دکمه دار استفاده میشود (حلال ریتارد).
رنگ روغنی : برای نایلون و نایلکس و جعبه ولی دیر خشک میشود (حلال بنزین).
رنگ اورینت و بیگمنت ، پلاستیزول : برای چاپ پارچه و تیشرت بصورت برجسته انجام میشود (حلال روغن گشایش).

در انتخاب رنگ باید دقت داشته باشید که رنگ مورد نظر با جنس کالایی که میخواهید چاپ بزنید باید هم خانواده باشند.
در جدول رنگها 5 رنگ اصلی آبی ، قرمز ، زرد ، مشکی و سفید در صنعت چاپ کاربرد دارد ار ترکیب این رنگها به میتوان رنگهای دیگر را نیز بوجود آورد.


برای چاپ پوشه دکمه دار از چه رنگی استفاده کنم ؟ 

همانطور که در تصاویر مربوط به پوشه دکمه دار پارچه ای مشاهده میفرمایید درب و پشت پوشه از یک رنگ پارچه ( معمولا رنگ تیره مثل مشکی ) و جلوی پوشه ازرنگ های روشن استفاده شده است بنابرین پیشنهاد میشود ای چاپ رنگ مشکی را که از نوع رنگ PVC  است انتخاب کنید این انتخاب دارای دو مزیت است . اول قیمت ارزان و دیگری هماهنگ بودن رنگ چاپ و رنگ درب پوشه دکمه دار . از رنگ زمینه یا جلوی پوشه هم میتوانید باتوجه به سلیقه و یا رنگ سازمانی خود استفاده کنید . در تصاویر زیر مراحل چاپ بر روی پوشه و همچنین نمونه کار های انجام شده را برای ایده گرفتن مشاهده میکنید : 

فروشگاه های لوازم التحریر

فروشگاه های لوازم التحریر میتوانند پوشه دکمه دار را بصورت خام و در تنوع زیاد بصورت رنگبندی سفارش دهند . چنانچه مجموع سفارش پوشه دکمه دار بالای 2000 عدد باشد یک عدد استند پوشه دکمه دار نیز بصورت هدیه دریافت خواهند کرد .
فروشگاه های لوازم التحریر میتوانند سفارشات چاپی نیز داشته باشند برای این منظور حداقل سفارش 1000 عدد میباشد یا حداقل 250 عدد ولی چاپ 1000 عدد محاسبه میشود . لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09131148237 تماس حاصلفرمایید 

پوشه دکمه دار تبلیغاتی

پوشه دکمه دار تبلیغاتی در عین ساده بودن بسیار پر کاربرد و یک بیلبورد تبلیغاتی متحرک برای کسب و کار شماست پوشه دکمه دار تبلیغاتی باید دارای رنگ های شاد تبلیغاتی با طراحی ساده برای تبلیغات باشد همه اصناف و مشاغل میتوانند از پوشه دکمه دار بعنوان تبلیغات خود استفاده کنند . برای قرار دادن مدارک ، فاکتور فروش و ... دفاتر اسناد رسمی ، دفاتر بیمه ، فروشگاه های لوازم التحریر ، بنگاه داران مسکن و خودرو ، نمایندگی های شرکت های خودرویی و بیمه ای و ...

پوشه دکمه دار تبلیغاتی

سفارش دهنده بانک ملی

پوشه دکمه دار تبلیغاتی قیمت مناسب بازدهی بالا ماندگاری طولانی

گروه تولیدی پارسه

تماس با ما

آدرس کارخانه : استان اصفهان
اصفهان - کیلومتر 3 جاده حبیب آباد - کوی خطوط بار 

شماره تماس : 03135492433 

مدیریت فروش : 09131148237   (شهیدی)

ایمیل : Info[at]Gift4u.ir
 

درباره ما

گروه تبلیغاتی پارسه تحت عنوان پارس پاکت یکی از بزگترین تولید کنندگان انواع پاکت های خرید و تبلیغاتی در کشور میباشد . و همواره سعی داشته است تا علاوه بر نگرش و هدف تجاری راه اندازی چنین مجموعه ای فرهنگ سازی صحیح در جامعه برای عدم مصرف پلاستیک (نایلون ) را نیز مورد توجه قرار دهد . هرچند همواره تغییر فرهنگ استفاده عموم مردم از هر کالایی منجمله نایلون کمی دشوار و نیازمند تبلیغات ، هزینه و صرف زمان است ولی نتیجه آن درآینده نزدیک بسیار رضایت بخش خواهد بود .
پارس پاکت هم اکنون تولید کننده پاکت های پارچه ای است که از جنس پلی پروپیلن است . این پارچه با نام های دیگری چون پارچه های سوزنی ، اسپان باند و منسوجات نبافته نیز در بازار نامیده میشود که موارد گسترده ای در صنعت ، پزشکی و حتی بهداشتی دارند .