لیست شرکت های غرفه سازی

لیست شرکت های غرفه سازی

Posted in اطلاعات نمایشگاهی

اطلاعات مربوط به شرکت های طراحی و اجرای غرفه سازی و خدمات نمایشگاهی


توجه : اطلاعات زیر صرفا جهت سهولت در یافتن شرکتهایی است که خدمات غرفه سازی و نمایشگاهی ارائه میدهند و گروه تبلیغاتی پارسه هیچکدام از آنها را رد و یا تایید نمی نماید.

http://www.fararangco.com

شرکت نمایشگاهی فرا رنگ

 

نوع خدمات قابل ارائه :

اجاره تجهیزات نمایشگاهی با بهترین کیفیت و قیمت از جمله خدمات شرکت مهندسی فرارنگ شرق در مدت نمایشگاه می باشد.
لیست اقلام ما شامل: پیشخوان، میز، کانتر، صندلی، های فلزی و پلاستیکی، انواع قفسه و کمد، یخچال، آب سردکن و آب گرم کن، مبل یک نفره و دو نفره، صندلی کانتر، تلویزیون LCD و Plasma، ویدئو پروژکشن، کفپوش، جاکاتالوگی، موکت، DVD و ... می باشد. لازم به توضیح می باشد قیمتهای ارائه شده از سوی شرکت فرارنگ کاملاً رقابتی و مناسب است و وسایل ارسال شده در حد نو و بعضاً نو می باشد و بازرسی های لازم توسط کارشناسان شرکت قبل از ارسال انجام می پذیرد.

 

http://ghorfehco.ir/

 شرکت غرفه

 

نم.نه هایی از کار های اجرایی انجام شده :


١. برگزارى ده ها نمايشگاه در دبى و قطر
٢. ساخت و ساز غرفه هاى بخش دولتى ايران در تهران و شهرستانها و خارج از كشور با متراژ بيش از ١٠٠ هزار متر مربع و تأمين وسايل اضافه آنها
٣. ساخت غرفه هاى كشورهاى مختلف در ايران با متراژ بيش از ٤٠ هزار متر مربع و تأمين وسايل اضافه آنها
٤. ساخت غرفه هاى كشورهاى مختلف در خارج از ايران با متراژ تقريبى ٢٠ هزار متر مربع و تأمين وسايل اضافه آنها
٥. ساخت بيش از ٥٠٠ هزار متر مربع غرفه هاى عمومى در نمايشگاه هاى مختلف ايران 
٦. ساخت صدها غرفه داخلى و خارجى شركتهاى معتبر و مشهور با طرح هاى ويژه در داخل و خارج از ايران
٧. دكوراسيون و طراحى داخلى فروشگاه ها و دفاتر شركتهاى خارجى و سازمانهاى دولتى و خصوصى
٨. ساخت و اجراى ده ها غرفه در فضاى باز
٩. تأمين وسايل و تجهيزات اضافه متنوع و با كيفيت جهت شركت كنندگان نمايشگاه ها

 

http://tnarman.com/

شرکت تجهیزات نمایشگاهی آرمان

 

نوع خدمات قابل ارائه :

شرکت آرمان این امکان را دارد که ارزنده ترین خدمات را با نازلترین قیمت و کمترین زمان در مدت نمایشگاه در خدمت شما عزیزان قرار دهد و درضمن تمامی اجناس نو می باشد و درصورت هر گونه اشکالی در اسرع وقت تعویض می گردد و هزینه حمل و نقل به عهده شرکت می باشد

نکاتی در مورد ساخت غرفه های نمایشگاهی که امیدوار هستیم مورد توجه و استفاده شما عزیزان قرار گیرد :

۱ـ ساخت و طراحی غرفه های نمایشگاهی با توجه به ابعاد غرفه

۲-طراحی و ساخت غرفه نسبت به قرار گرفتن غرفه در محل عبور و مرور بازدیدکنندگان

۳-ساخت و طراحی با توجه به پلان غرفه های نمایشگاهی

۴-طراحی و ساخت غرفه با توجه به نوع خدمات یا کالاهای قابل نمایش

۵-ساخت و طراحی با توجه به جامع شناسی و روانشناسی بازدیدکنندگان

۶-ساخت و طراحی نسبت به دیگر شرکت ها یا رغبا

امرروزه در غرفه سازی صنعتی ,نباید از دو اصلی که همواره از اصول اصلی طراحی و برگزاری سازه های نمایشگاهی است غافل شد. آن دو اصل علم و هنر یک غرفه ساز است و امروزه در دنیا غرفه سازی به عنوان یک حرفه کاملا تخصصی و یک صنعت کاملا علمی و یک هنر شناخته شده است و همین امر باعث افزایش سود آوری در تجارت و کسب و کار میباشد .همگان میدانند که تبلیغات خوب بزرگترین ورودی برای تجارت است .یکی از راههای موثر برای یک تجارت موفق و سود آور داشتن غرفه ای جذاب و شکیل است برای بازاریابی کالاها وخدمات ومخصوصا رونق دادن به صادرات نیاز به تبلیغات در نمایشگاه ها می باشد.دکوراسیون,رنگ امیزی میتواند بازدید کنندگان و مشتریان را ناخوداگاه به خود جذب کند.قطعا غرفه هایی که دکوراسیون خاص دارند در جذب مشتری وبازدید کنند گان موفق تر بوده اند .البته نوع برخورد و رفتار پرسنل و غرفه دار نیز در جذب مراجعه کنندگان نقش مضاعفی دارند 

 

http://www.ghorfebartar.ir

 شرکت نماسازان نوین چکاد

 

شرکت نماسازان نوین چکاد

 نما سازان نوین چکاد یک شرکت طراح و مجری انواع غرفه های نمایشگاهی و دکوراسیون داخلی می باشد که تا کنون خدمات پیچیده ای را به سهولت در اختیار مشتریان خود قرار داده است. وجود تعداد بیشماری از پروژه های طراحی و اجرایی در کارنامه ما نشان از توانمندی و تجربه در طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی و دکوراسیون داخلی است. این کوله بار علم و تجربه که بر پایه همت استوار است ما را قادر ساخته تا شما را با راه حل های قابل اعتماد و خلاقانه همراهی کنیم تا بتوانید پیچیده ترین و غیر قابل متصورترین ایده های کاری خود را به انجام برسانید.
مدت زمان طولانی همکاری ما با مشتریانمان گواه بر کیفیت و اهمیت رضایتمندی شماست.
هم اکنون نما سازان نوین چکاد پس از سالها فعالــیت در زمینه طراحی و اجرای انواع غرفه های نمایشگاهی و دکوراسیون داخلی یک تیم قدرتمند متشکل از متخصصین مجرب و متبحر را دارا است تا بتواند خدمات فراگیر نمایشگاهی ( از طراحی و اجرای سفارشی غرفه های نمایشگاهی تا کلیه خدمات چاپ و مارکتینگ ) را بر پایه پیشنهاداتی بر گرفته از درک نیاز های تجاری و کــاری مشتریان و همچنــین ارائه راه کار های قابــل اعتماد، پیاده سازی نماید.
ما تجربه و دانش را با تکــنولوژی و متدلوژی های اثبات شده و مــورد قبول ادغام می کنیم تا نتایجی با سطـح کـیـــفی بالا ، موثر و مقرون به صرفه ارائه دهیم تا سود مشتریانمان را بالا ببریم. مشتریان ما شامل شرکتهایی با قابلــیتهای متفاوت از گروههای کوچک و تازه شــکل یافته تا موسسات و تشکیلاتهای بزرگ هستند. مــا میدانیم که آنها نــیازمند راه کارهای حرفه ای بازاریابی برای تولید سرمایه ، ایجاد ارزش افزوده و برقراری کانال های ارتباطی ساده و موثر کردن عملیات های تجاری خود هستند

 

http://tnsaadat.com

شركت الماس

 

شرکت الماس

نوع خدمات قابل ارائه :

طراح و مجری دکوراسیون داخلی و نمایشگاهی

 

http://www.raykadesign.ir

 شرکت غرفه سازی رایکا

 

• استفاده از شیوه نوین با امکانات ويژه خود براي همه محـدوديت هـا و نيازهـاي شـما راه حــل هـاي مناســبي را پیشنهاد می دهد

• ارائه طرح‌های تخصصی، متنوع و کاربردی جهت ایجاد حق انتخاب و درنهایت نیل به سلیقه و خواست مشتری

• بهره‌گیری از اکیپ‌های اجرائی متعدد، مجرب و کارآمد جهت تسریع اقدامات عملی

• ارائه خدمات کامل مربوط به حضور در نمایشگاه بصورت پکیج یکجا (شامل طراحی غرفه، غرفه‌سازی / غرفه‌آرائی، ساخت استندهای نمایش کالا، طراحی و چاپ کاتالوگ و بروشور، هدایای تبلیغاتی و...)

• گارانتی طرح و اجرای مطابق با آن در زمان مقرر

• هزینه‌های مناسب جهت پروژه‌های مختلف

• اجاره تجهیزات نمایشگاهی از قبیل مبل،میز،LCD و .....

• در اختیار داشتن پرسنل فروش حرفه¬ای در زمان برگذاری نمایشگاه

• غرفه هاي پيش ساخته اسپیس فریم

 

http://www.arte-graphic.com

شركت  آرته گرافیک

 

http://www.arte-graphic.com/images/index/banner02.gif

نوع خدمات قابل ارائه :


◄ اجاره پلاسما

◄ اجاره میز و صندلی

◄ اجاره آبسردکن

◄ اجاره ویترین

◄اجاره استندهای نمایشگاهی

◄ اجاره کف سازی غرفه ( بدون نیاز به مجوز ساخت و ساز)

 

 

http://hadafsazeh.ir/

 شرکت اجاره تجهيزات نمايشگاهي هدف سازه

 

نوع خدمات قابل ارائه :

اجاره تجهیزات نمایشگاهی

برگزاری همایش و سمینار

 

http://www.ghurfe.ir

شركت تهران تجهیز

 

نوع خدمات قابل ارائه :

شرکت تهران تجهیز مجری غرفه سازی و خدمات نمایشگاهی-مستقر در نمایشگاه بین المللی تهران-با بیش از یک دهه فعالیت مستمر و خلاقانه در عرصه صنعت نمایشگاه خود را به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در این عرصه معرفی مینماید. تیم نمایشگاهی تهران تجهیز با استفاده از کارشناسان متعدد ونیروهای اجرایی مجرب برآن است تا با بهره گیری از بهترین متریال و با مدیریتی یکپارچه از طراحی،ساخت، نظارت و اجرا تا تجهیز کامل در خدمت مشتریان گرامی باشد.تهران تجهیز رسالت خود را بر صداقت،تعهد و مسولیت پذیری پایه ریزی نموده و همواره سعی داشته است با دریافت هزینه های واقعی صرف شده در تهیه تجهیزات،اعتماد مشتریان را به خود جلب نماید.خلاقیت،تعهد و به کارگیری نیروی متخصص در طراحی،نظارت و اجرای پروژه های نمایشگاهی،بارزترین ویژگی این شرکت می باشد.

 

 

http://sahlannama.ir

 شرکت سهلان نما

 

نوع خدمات قابل ارائه :

اجاره تجهیزات نمایشگاهی با بهترین کیفیت و قیمت از جمله خدمات شرکت سهلان نما در مدت نمایشگاه می باشد.
لیست اقلام ما شامل: پیشخوان، میز، کانتر، صندلی، های فلزی و پلاستیکی، انواع قفسه و کمد، یخچال، آب سردکن و آب گرم کن، مبل یک نفره و دو نفره، صندلی کانتر، تلویزیون LCD و Plasma، ویدئو پروژکشن، کفپوش، جاکاتالوگی، موکت، DVD و … می باشد. لازم به توضیح می باشد قیمتهای ارائه شده از سوی شرکت فرارنگ کاملاً رقابتی و مناسب است و وسایل ارسال شده در حد نو و بعضاً نو می باشد و بازرسی های لازم توسط کارشناسان شرکت قبل از ارسال انجام می پذیرد.

 

http://www.explus.ir

شركت تجهیزات نمایشگاهی اکتیران

http://octiran.ir/wp-content/uploads/2015/11/%D8%A7%DA%A9%D8%AA%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-octiran-logo.png

شرکت اکتیران در سال 1376 ، پس از نزديک به ده سال فعاليت توليدی در دهکده صنعتی هلجرد، به دليل نياز به گسترش فضای توليد، محل کارخانه به شهرک صنعتی اشتهارد انتقال يافت و با بهره گیری از فضایی به وسعت 7000 متر مربع شامل 5500 متر مربع سالن که به تولید ،انبار و فضاهای اداری و رفاهی برای کارکنان اختصاص يافت . با اين انتقال و با استفاده از تجهیزات و ماشين آلات کاملا مدرن در کارخانه تحولی در کميت ، سرعت و کیفیت تولید ايجاد گرديد.

در فضای کارخانه جديد با بهره گیری از ماشین آلات و دستگاههای مناسب و نیروی فنی آموزش دیده، امکان تولید با وسعتی بيشتر و انجام خدمات ويژه در پاسخگویی به نیازهای خاص مشتریان فراهم گرديد.

ظرفيت سالانه ساخت قطعات چوبی اين کارخانه بيش از 38000 مترمربع و قطعات فلزی آن 120 تن به همراه ساير مواد اوليه تکميلی ديگر، با احتساب يک شيفت کاری در روز پيش بينی شده بود که اين امکانات برای انجام دکوراسيون حداقل 50 هزار مترمربع فضای اداری شامل کليه لوازم از ميز های مختلف ، فايل، کتابخانه و پارتيشن و .... را پاسخگو می باشد.

نوع خدمات قابل ارائه :

اجاره تجهیزات نمایشگاهی و غرفه سازی

 

http://iranrenter.com/

 شرکت ایران رنتر

ایران رنتر اجاره آنلاین

ایران رنتر یک وب سایت اجاره آنلاین تجهیزات است که شما می توانید کالاهایی را که قصد استفاده موقتی از آن ها را دارید به صورت آنلاین اجاره کنید.
ایران رنتر چه کالاهایی را اجاره می دهد؟
در حال حاضر دسته هایی که ایران رنتر اجاره می دهد شامل لوازم تصویری،لوازم صوتی،تجهیزات مراسم،کنسول های بازی،لوازم ادرای و دوربین می باشد،در آینده این دسته ها افزایش خواهد یافت. همچنین لازم به ذکر است کالاهایی که به مشتریان اجاره داده می شود در مالکیت ایران رنتر هستند.
ایران رنتر چه ضمانت هایی در قبال تحویل کالا از مشتریان خود دریافت می کند؟
ایران رنتر براساس مدل و ارزش کالا از سه روش کلی جهت ضمانت استفاده می کند:
تحویل به مکان ثابت به همراه دریافت مدارک شناسایی
دریافت ودیعه به ارزش مبلغ واقعی کالا
ارسال متخصصین جهت حضور در رویداد(ویژه کالاهای مربوط به مراسم ها)

 

http://www.ariaexpo.ir

شرکت صنعت نمایشگاهی آریا

 

http://www.ariaexpo.ir/templates/business_pro/images/s5_logo.png

نوع خدمات قابل ارائه :

شرکت پویااندیشان صنعت نمایشگاهی آریا بصورت غیر رسمی فعالیت خود را از سال 1388 در زمینه های خدمات نمایشگاهی آغاز نموده ، اما بطور رسمی در سال 1392 تاسیس گردیده است.

این شرکت از کارشناسان نمایشگاهی با بیش از 13 سال تجربه بهره مند است و در 5 بخش ذیل خدمات خود را ارایه می دهد:

مشاوره تخصصی نمایشگاه( آموزش نحوه شرکت موثر در نمایشگاه)

برگزاری نمایشگاههای تخصصی و عمومی و بین المللی در سراسر ایران

طراحی و اجرای غرفه آرایی نمایشگاهی و فروشگاهی

تولید و نصب و اجرای غرفه بندی با اسپیس فریم در فضاهای بسته و باز بهمراه ارایه کلیه تجهیزات نمایشگاهی شامل میز و صندلی و ال سی دی و ویترین و...

اجرای امور طراحی و چاپ و تبلیغات

این شرکت با تجربه کافی در این زمینه و بهره مندی از طراحان و گرافیست آمادگی کامل جهت ارائه خدمات ، چاپ و تبلیغات و هدایای تبلیغاتی را دارد .

 

 

http://www.tarsimna.ir

شرکت مهندسی معماری و طراحی داخلی ترسیم

 

شرکت مهندسی معماری و طراحی داخلی ترسیم با بهره گیری از تیم حرفه ای معماری, عمران, گرافیک در ارائه خدماتی چون پیمانکاری پروژه های ساختمانی , دکوراسیون داخلی و غرفه های نمایشگاهی فعالیت می کند. صرفه جویی در هزینه ها و ایجاد محیط زیبا و هماهنگ تخصص ماست . خلاقیت و تعهد در طراحی , نظارت و اجرای پروژه از شاخص ترین ویژگی های این مجموعه می باشد.

 

http://www.sns.co.ir/

شركت شهاب نماد سازه

 

نوع خدمات قابل ارائه :

شرکت شهاب نمادسازه مجری غرفه سازی و خدمات تبلیغاتی با بیش از یک دهه فعالیت مستمر و خلاقانه در عرصه صنعت نمایشگاه و ساخت بیش از 300 غرفه با متراژی معادل 58435 متر مربع، به عنوان یکی از شرکتهای پیشرو در این عرصه خود را معرفی می نماید

گروه شهاب نماد سازه با استفاده از کارشناسان متعهد و نیروهای اجرایی مجرب برآن است تا با بهره گیری از بهترین متریال و با مدیریتی یکپارچه از پروسه بازاریابی، طراحی، ساخت، نظارت و اجرا تا تجهیز کامل و حتی مشاوره وخدمات رسانی در بخش هدایای تبلیغاتی و تصویربرداری صنعتی در خدمت مشتریان گرانقدر باشد. این شرکت رسالت خود را بر صداقت، تعهد ومسئولیت پذیری پایه ریزی نموده و همواره سعی داشته است با دریافت هزینه های واقعی صرف شده در تهیه تجهیزات اعتماد مشتریان خود را جلب نماید. خلاقیت، تعهد و به کارگیری نیروی متخصص در طراحی، نظارت و اجرای پروژه های نمایشگاهی، بارزترین ویژگی شرکت شهاب نماد سازه می باشد، به گونه ای که بیش از 60 غرفه این شرکت در سالیان گذشته به عنوان غرفه برتر از سوی برگزارکنندگان مختلف انتخاب شده است، ازجمله غرفه های مهم می توان به غرفه های ذیل اشاره کرد:ماموت در چندین دوره،پاناسونیک،شرکت ایران آوندفردر چهار دوره که غرفه برتر اعلام شد،ایرانول،شرکت گرانول معصوم،شرکت میعاد،صنایع شیمیایی پارسا،شرکت سفیر خاورمیانه،شرکت ساصد(صنایع دفاع)که غرفه برتر اعلام شد.شرکت مان،شرکت دیپ بلو،شرکت قم آلیاژ،سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری،کارگزاری مفید،شرکت سبلان،شرکت ساراول،شرکت ولوو ،هیوندا ،گروه بین المللی آوین،پارس خودرو،صنایع نیمه هادی ایران،آسیا بهین برق، الیاف گل ریز قم،شرکت هونام،شرکت کن وود،شرکت رومانسون،شرکت سونیا،شرکت چادرملو،شرکت مادر تخصصی فرودگاههای کشور، لوته و غیره

 

 

http://stand.parsan.me/

شرکت پارسان

 

http://stand.parsan.me/wp-content/uploads/2012/04/ARM-PARSAN.jpg


خدمات تخصصی نمایشگاهی، امروز صنعت و حرفه ای است که حتما باید در آن تجربه داشت، متعهدانه عمل کرد و از همه ابزارهای خلاقیت و نوآوری بهره برد.شرکت پارسان چند سالی است که در عرصه ارائه خدمات تخصصی نمایشگاهی در داخل و به ویژه درخارج کشور فعالیت و تجربه دارد و هر ساله نیز به حجم تعهدات وسفارشاتش افزوده می شود.

شرکت پارسان افتخار دارد که در همکاری با شرکت آلمانی top Messebau GmbH در قالب یک گروه تخصصی در زمینه غرفه سازی و خدمات نمایشگاهی در سطح اروپا فعالیت کند.
 

 

http://www.namasazanind.com/

شركت نما سازان

 

نوع خدمات قابل ارائه :

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی و غرفه های نمایشگاهی

فعالیت حرفه ای خود را از سال 1380 در زمینه طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی و نیز سایر بخش های مرتبط با تبلیغات آغاز کردیم و همیشه به فکر پیشرفت و توسعه تخصص و تواناییهای خود بوده ایم، چنانچه امروزه ادعا داریم در زمینه های کاری خود صاحب سبک و در رده بهترین ها هستیم . از سال 1385 تصمیم گرفتیم با هدف گسترش فعالیت های کاری خود ، با نام نماسازان و با تمرکز بیشتر بر عملگرایی ، ارائه خدمات حرفه ای ، مشتری مداری و همگام بودن با متدهای روز ، کسب و کار خود را گسترش دهیم.

 

 

http://abnussystem.com/

 شرکت آبنوس

 

شرکت آبنوس سیستم با فعالیت در زمینه مشاوره ,طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی و خارجی و همچنین طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی در سال 1382 تاسیس گردیده است .  این مجموعه توانسته است با اتکا به یاری خداوند متعال  و اعتماد مشتریان گرامی و نوآوری گروه طراحی خلاق و خوش ذوق و تلاش کادر اجرائی مجرب , موفق به اجرای پروژه های گوناگون و متفاوت گردیده که در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. این شرکت امیدوار است با تلفیق نو آوری , خلاقیت و هر آنچه خواسته شما عزیزان می باشد بهترین ها را در اختیارتان قرار دهد.

 

http://afragroup.net/

شركت پارس سازه افرا

 

نوع خدمات قابل ارائه :

طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی

 

 

http://yasnagroup.com

 شرکت مهندسین مشاور تیرگان

http://yasnagroup.com/wp-content/uploads/2015/09/logo21.png

نوع خدمات قابل ارائه :

خدمات مشاوره ای ، غرفه سازی

حضور در نمایشگاه های داخلی و خارجی مقوله بسیار مهمی برای شرکتها می باشد، از این رو غرفه سازی تیرگان طی سالهای اخیر توفیق طراحی و اجرای موفق ده ها غرفه را در نمایشگاه های مختلف داشته است، همچنین با عرضه سازه های متنوع تبلیغاتی پرتابل (استند، پاپ آپ و …) توانسته است نیازهای شرکتهای مختلف را در این زمینه مرتفع سازد.

 

 

http://www.yasnasazeh.com/

گروه یسنا سازه

 

نوع خدمات قابل ارائه :

آتلیه طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی (گروه یسنا سازه) با مدیریت هادی یزدی در سال 1383 در تهران تاسیس و در سال 1387 در جزیره کیش اقدام به تاسیس کارگاه ساخت غرفه نمود در سال 1393 این مجموعه موفق به دریافت مجوز غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی از شرکت سهامی نمایشگاه بین المللی گردید و در این سالها تا امروز با افتخار و با در اختیار داشتن نیروهای اجرایی مجرب و تجهیزات مدرن ساخت و نیز طراحان با سابقه و همچنین کادر متخصص ناظر فنی با سالها تجربه موفق شما را در برپایی غرفه ای با شکوه همراهی می نماید.

شما می توانید با گرفتن مشاوره از ما و همچنین خدمات طراحی متنوع و کاربردی ما در نمایشگاه مورد نظر خود با تمام قدرت مشارکت کرده و تمام کار غرفه خود را از ابتدا تا انتها به ما بسپارید در این سالها سعی کرده ایم که طراحی غرفه ها با آنچه که ساخته می شود به هیچ عنوان تفاوتی نداشته باشد تا نظر مشتری تا حد زیادی تامین گردد.

به همین دلیل استفاده از مواد درجه یک را در دستور کار قرار داده ایم و طراحان با استفاده از نرم افزار های مهندسی سازه، ایستایی غرفه ها را آزمایش کرده و طبق برنامه، مراحل تولید را مشخص می نمایند تا نیازی به تغییر طرح در زمان اجرا وجود نداشته باشد.

 

http://db3d.ir

 شرکت دیزاین برتر

http://db3d.ir/wp-content/uploads/2015/06/designbartar.jpg

نوع خدمات قابل ارائه :

دکوراسیون داخلی ، غرفه سازی ، تابلو سازی

 

http://www.nojanrad.com/

شركت نوژن راد

http://bciunion.com/wp-content/uploads/2013/02/Logo-Nojanrad-150x144.jpg

نوع خدمات قابل ارائه :

برگزاری نمایشگاه و همایشها؛ طراحی و اجرای انواع غرفه های نمایشگاهی(پارتیشن، پیش ساخته، اسپیس فریم و ساخت و ساز؛ ارائه خدمات جامع نمایشگاهیف مشاوره و آموزش

نمایشگاهها

بخش نمایشگاههای شرکت نوژن راد با هدف همگامی و همسویی با اهداف برنامه های اقتصادی دولت جمهوری اسلامی ایران در زمینه افزایش صادرات غیر نفتی و ایجاد و توسعه بازار های جدید جهت صادرات محصولات ایرانی، فعالیت خود را در دو بخش نمایشگاههای داخلی و خارجی معطوف نمود . در این خصوص علیرغم انجام فعالیت بر روی نمایشگاههای داخلی با توجه به اولویت صادرات، این شرکت توجه و تمرکز فعالیتهای خود را در زمینه برگزاری و مشارکت در برگزاری نمایشگاههای بین المللی تخصصی و بازرگانی در خارج از کشور معطوف نمود، که بدلیل موفقیتهای کسب شده و گستردگی فعالیتهای آن، این بخش طی سالهای بعد به فعالیت اصلی شرکت مبدل گردید.

واحد نمایشگاهی شرکت نوژن راد در پی کسب تجارب ارزنده و گسترش زمینه های کاری خود در طول سالهای فعالیتش، بعنوان دفتر رسمی و نمایندگی انحصاری چندین شرکت نمایشگاهی معتبر و مطرح بین المللی ضمن برگزاری چند نمایشگاه اختصاصی اقدام به مشارکت و برپایی پاویون ایران در بیش از دویست نمایشگاه بین المللی معتبر تخصصی و بازرگانی در بازار کشورهای هدف و در زمینه های مختلف صنعت و تجارت نموده است.

در عین حال در کنار فعالیتهای نمایشگاهی خود، شرکت نوژن راد ضمن ارائه خدمات مشاوره و همکاری با برگزار کنندگان داخلی جهت برپایی نمایشگاههایی درخارج از کشور، تجربیات کسب شده خود را در قالب خدمات مشاوره و آموزش در زمینه های مختلف از جمله انتخاب، نحوه و چگونگی مشارکت در نمایشگاهها، بازاریابی و نحوه عرضه محصولات، بازار جویی وجمع آوری اطلاعات در بازار هدف، حمل و ترخیص، صادرات و واردات کالا و … به متقاضیان و مشتریان خود ارائه مینماید.

همایشها

از دیگر بخشهای کاری شرکت نوژن راد میتوان به بخش برگزاری همایشها، سمینارها و کنفرانسهای مختلف تخصصی علمی، تجاری و صنعتی اشاره نمود. این بخش نیز با در اختیار داشتن تجهیزات مربوطه، پرسنل با تجربه، بانک اطلاعاتی گسترده در خصوص مکانهای برپایی سمینار، پیمانکاران ارائه کننده بخشهای مختلف خدمات وتجهیزات مورد نیاز و تجربه برگزاری چندین سمینار و کنفرانس مطبوعاتی قابلیت برگزاری کلیه سمینارها، همایشهای مختلف و کنفرانسهای مطبوعاتی با ارائه کلیه خدمات و تجهیزات جانبی آن را دارا میباشد.

غرفه سازی

با توجه به اینکه نمایشگاهها به عنوان ویترینی مناسب جهت نمایش توانمندیها و دست آوردهای شرکتهای تولیدی، خدماتی و بازرگانی مطرح میباشند، استفاده از ابزار، فضا و شوکیسهای مناسب جهت ارائه محصولات و خدمات قابل ارائه نه تنها به عنوان یک عامل کمکی جهت دستیابی به اهداف مورد نظر شرکت کنندگان در نمایشگاهها محسوب میگردد، بلکه در طی سالهای اخیر به یک ابزار کسب اعتبار برای شرکتها تبدیل شده است.

این مسئله نیاز گسترده ای را در میان شرکت کنندگان در نمایشگاهها بوجود آورده است و به همین دلیل برگزار کنندگان نمایشگاهها را بر آن داشته تا با کمک معماران و طراحان صنعتی اقدام به ارائه خدماتی در این خصوص بنمایند. تا حدی که بحث غرفه سازی و غرفه آرایی به یکی از شاخه های اصلی صنعت نمایشگاه مبدل شده است.

 

 

http://www.sahlsazan.com/

 شرکت سهل سازان پارس

 

دنيايي كه پيش رو داريم گستره ايست براي ظهور خلاقيت ها و بدعت هايي كه نيل به اين نوآوري ها جز در سايه متخصصان و كارشناسان تحقق نخواهد يافت.بر اساس چنين عرصه اي تكنولوژي پيشرفته و استفاده بهينه از روش هاي برتر را طلب مي كند كه اين مهم در جامعه نوين بشري شرط لازم براي دستيابي به پاسخي مطلوب در جهت ارضاي نيازهاي شما مشتريان گرامي به شمار مي آيد.

شركت سهل سازان با بيش از يك دهه تجربه در زمينه طراحي ، توليد و اجرا ي سيستم هاي نمايشگاهي مشغول فعاليت مي باشد.كه همواره توانسته ايم سالانه با كارهاي متعدد رزومه كاري مناسبي را از آن خود كنيم .
با اين مقدمه شركت سهل سازان به معرفي نمونه هايي از فعاليت هاي خود در زمينه كارهاي نمايشگاهي مي پردازد

سه بخش فعالیت نمایشگاهی شرکت :
غرفه هاي ساخت و ساز
غرفه هاي پيش ساخته داخل سالن - باسيستم اسپيس فريم و سيستم آلومينيومي هشت پر و كلاف
غرفه هاي پيش ساخته فضاي باز - با سيستم اسپيس فريم
سهل سازان با تكيه بر دانش و تجربه نيروهاي متخصص خود همواره به دنبال نوگرايي و استفاده از ايده هاي نو و الهام گرفتن از ايده پردازان و طراحان موفق جهان بوده است.

برخي از پروژه هاي نمايشگاهي انجام شده توسط شركت سهل سازان :
سهل سازان افتخار همكاري دائمي يا مراكز زير را در بخش امور نمايشگاهي داشته است :
سازمان ايراني مجامع بين الملل
شهرداري تهران
شركت پيام رسا
شركت ايران خودرو
شرکت ساپکو
شرکت پالار سامانه
شركت نشر آوران

تعاوني نمايشگاه بين المللي تهران

 

http://www.sumer-design.com

شركت  طرح و نقش سومر

 

 

نوع خدمات قابل ارائه :

غرفه سازی

شرکت طرح و نقش سومر با کادری مجرب و متخصص با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه های معماری داخلی و ساخت غرفه های نمایشگاهی، آمادگی خود را جهت مشاوره ،طراحی و ساخت غرفه آن شرکت محترمدر نمایشگاه سال جاری اعلام می نماید
لازم به ذکر است این شرکت با فراهم نمودن کادر اجرایی حرفه ایو در اختیار داشتن ملزومات و تجهیزات مورد نیاز در غرفه، توان اجرای پروزه های شما با حداقل قیمت را دارد 
برای بازدید از نمونه کارهای این شرکت به سایت زیر مراجعه فرمایید 
 

 

http://www.sarv-e-pars.com

 شرکت سرو پارس

 

شرکت سرو پارس سالهاست که با توجه به رقابت های پر شتاب اقتصادی در دنیای امروز سعی کرده در زمینه طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی، خدماتی شایسته شأن والای مشتریان خود ارائه کند مدیریت شرکت سرو پارس، که همواره طراحی غرفه های نمایشگاهی را به صورت یک پروسه متشکل از مراحل مختلف می بیند، پیش از هر چیز سعی دارد تا فرآیند طراحی غرفه ها را از یک سو با در نظر
گرفتن هویت سازمانی، جایگاه و پیشینه مشتریان و از سوی دیگر هماهنگ با فعالیت های حرفه ای آنان، در همان مقطع زمانی انجام می دهد این شرکت با تکیه بر طراحان جوان و نوآور، در نظر گرفتن طراحی های روز جهان و توجه به عنصر خلاقیت، توانایی کم نظیری در ارائه طرح ها و ایده های بدیع به مشتریان داشته و با به کار گیری مواد اولیه ، لوازم مناسب و اجرائی مبتنی بر معیارهای جهانی همواره موفق شده ایده های ذهنی و مورد تأیید مشتریان را به بهترین شکل ممکن به اجرا درآورد
این گروه با انجام عملیات غرفه های نمایشگاهی در کارگاهی مجهز، همیشه بدون کاهش سطح کیفی ساخته هایش، سفارش مشتریان خود را در زمان تعین شده به اتمام رسانده و سازه مورد نظر را پس از انجام مرحله Finishing در محل نصب نماید شرکت سرو پارس، اگرچه شهرت و اعتبار خود را به واسطه خلاقیت و ارائه خدمات مطلوب در زمینه طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی برای سازمان ها کسب کرده، از خدمات رسانی در دیگر زمینه ها نیز غافل نبوده و همواره سعی داشته تا به سازمان های مراجعه کننده راه حلی جامع و کامل ارائه دهد

 

http://www.miladgroup.net

شركت میلاد گروپ

 

نوع خدمات قابل ارائه :

غرفه سازی

 واحد غرفه سازی نمایشگاهی این شرکت شامل بخشهایی از جمله سفارشات، طراحی غرفه، تولید و ساخت غرفه، اجراء، نصب و جمع آوری غرفه های نمایشگاهی در پلان روز نمایشگاه می باشد. ورقها بر اساس متراژ غرفه از محل انبار به کارخانه منتقل می شود و تمامی برشها با ماشین آلات پیشرفته صورت می گیرد و تمامی باکسها ساخته و آماده می شود و توسط ماشین های حمل، در محل نمایشگاه با حداقل زمان توسط کارگران خبره مونتاژ می گردد.
جهت هماهنگی و سفارش خدمات غرفه سازی لطفاً فرم زیر را تکمیل و برای ما ارسال فرمایید .

 

 

 

هدیه تبلیغاتی

اطلاعات تماس

هديه تبليغاتيآدرس کار خانه : اصفهان - کیلومتر 3 جاده حبیب آباد - کوی خطوط بار - پلاک 20


شماره تماس : 03135492433 (ساعت 8 صبح الی 5 بعد از ظهر ) / شماره فاکس : 03135492249
-----------------------------------------------------------
آدرس ایمیل : هديه تبليغاتي
مدیریت فروش : 09131148237
شهیدی ( ساعات غیر اداری)

گروه تبلیغاتی پارسه تحت عنوان پارس پاکت بزرگرین تولید کننده انواع هدیه تبلیغاتی پارچه ای نظیر ساک دستی ، زیرانداز مسافرتی ، بسته بندی زیپ کیپ ، پیشبد تبلیغاتی، سئو

نقشه گوگل

هدیه تبلیغاتی هدیه تبلیغاتی