ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی

هديه تبليغاتي
  یک هدیه تبلیغاتی می تواند ساک دستی تبلیغاتی باشد ; جنس این ساک دستی از نوع پلی پروپیلن (P.P) میباشد که به پارچه بدون بافت یا سوزنی نیز معروف هستند . از مهمترین ویژگی های آن استحکام ،با قابلیت شستشو می باشد .مچنین در تولید این ساک دستی از دوخت آلتراسونیک استفاده شده و دسته های بلند و محکم آن وزن بالایی را میتواند تحمل کند .

 

مشاهده اطلاعات بیشتر...


  لباس کار تبلیغاتی

لباس کارلباس کار به عنوان یکی از وسایل استحفاظی فردی مطرح می­باشد و کلیه کارکنان باید با لباس کار مناسب محل کار در سر کار حاضر شوند. لباسکار کارکنان دارای خصوصیات خاصی میباشد . همچنین میتواند هدیه تبلیغاتی مناسبی برای ارائه به نمایندگان فروش کارخانجات تولیدی باشد

 مشاهده اطلاعات بیشتر...

زیرانداز مسافرتی (هدیه ویژه)

هديه تبليغاتي

هديه تبليغاتي

جدیدترین هدیه تبلیغاتی گروه پارسه زیر انداز مسافرتی می باشد که ابعاد زیر انداز 150 * 200 سانتی متر 4لایه و ضد آب می باشد . هر زیر انداز دارای کاور مخصوص با امکان چاپ تبلیغاتی می باشد .قیمت مناسب و پر کاربردی بودن این محصول برای عموم مردم باعث شده تا به یکی از پرفروش ترین هدایای تبلیغاتی  تبدیل شود .توجه : امکان گلدوزی لوگو بر روی خود زیر انداز نیز با افزایش مبلغ مربوطه نیز امکان پذیر می باشد !

مشاهده اطلاعات بیشتر ...


کفش ایمنی 

 

بسته با شرایط کار باید کفش ایمنی مناسب تهیه و مورد استفاده قرار گیردکارگاههایی که اجسام سنگین ،برنده و روغن های مختلف در آنها مورد استفاده قرار میگیرد،باید از کفشی استفاده نمایند که زیره آنها مقاوم در برابر حلالهای نفتی و روغنی و سرپنجه آهنی مقاوم به ٢٠٠ ژول که در اثر سقوط اجسام بر روی پا از پا محافظت  نماید ...

کیف اداری چرم طبیعی(هدیه مدیریتی)

هديه تبليغاتي

هدیه تبلیغاتی مدیریتی

 

کیف های تمام چرم طبیعی میتواند هدیه ای مناسب برای مدیران ، کارمندان باشد دلایل برتری چرم طبیعی نسبت به چرم مصنوعی ( فوم ) : استحکام بالای چرم طبیعی است.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...

هدیه تبلیغاتی

Posted in مطالب حوزه تبلیغات و چاپ

هدیه تبلیغاتی

هدیه تبلیغاتی بخاطر خلاقیتی که در آن به کار رفته و اینکه بالقوه روشی نو در تبلیغات است،  بسیار گیرا بوده و مشتری را به طور محسوسی جذب میکند. اگرچه منتقدان این طرح بسیارند و عقیده دارند که این روش همانند روش های سنتی قدیم قادر به تبلیغ برند مورد نظر شما نیست. ولی با توجه به تجربیات و ارقام موجود به این نتیجه می رسیم که نه تنها مشتریان جدید را متوجه نام شما خواهد کرد بلکه قادر به اعتماد سازی بین شما و مشتریان پیشینتان هم خواهد بود. شما حتی از هدیه تبلیغاتی فقط به عنوان هدیه برای مشتریان پیشین خود استفاده کنید. اینکار خواه ناخواه آنرا به سمت شما بیشتر سوق خواهد داد و همیشه نام شما را در ذهن آنها یاد آور خواهد شد.

اما هدیه تبلیغاتی چیست؟ هر آنچیزی که شما بتوانید به عنوان یک وسیله کاربردی از آن نام ببرید و قابلیت چاپ و یا حک کردن نام شرکت و یا برند خود را ان داشته باشید را هدیه تبلیغاتی می نامند.از خودکار و مدا د گرفته تا ساک ها و کیف های دستی. انتخاب هدیه تبلیغاتی بستگی به شخص دریافت کننده هدیه تبلیغاتی و همچنین صنف کاری شما دارد.

و اما مزایای هدیه تبلیغاتی که موضوع اصلی مقاله ما به آن مربوط میشود و در ادامه با بررسی چند مورد انها را به شما معرفی خواهیم کرد.

  • برند شما بیشتر مطرح خواهد شد:

شما می توانید با انتخاب یک هدیه تبلیغاتی مناسب و با دوام که برند شما در ان نمایش داده شده باشید نام خود را بر سر زبان ها بیندازید.این هدیه ممکن است دست به دست شود و بین چندین نفر بچرخد که همین موضوع باعث میشود تا نام شما در ذهن افراد بیشتری نقش ببندد و در مواقع لزوم انرا به یاد بیاورند.

  • هزینه کمتر:

بازده کاری هدیه تبلیغاتی نسبت به سایر روش ها بسیار بالاست.به این معنی که هزینه ای که شما صرف تبلیغ نام خود بر روی اجناس میکنید در صورت گیرا بودن و مناسب بودن به سرعت برای شما ایجاد سود خواهد کرد.مورد بعدی اینکه هدف گذاری بر روی هدیه تبلیغاتی بسیار کم هزینه تر از موارد دیگری است که در بازاریابی برند شما موجود می باشد.

همانند کارت ویزیتی که شما به افراد می دهید هدیه تبلیغاتی می تواند شما را به طور کامل به مخاطب خاصتان معرفی نماید.مزیت این طرح همتنطور که گفته شد بالا بودن خلاقیت و طرح حای مختلف بر روی هدیه تبلیغاتی است که برای شما یک امتیاز ویژه به حساب می آید و باعث می شود همیشه پیش روی مشتریان باشید. اگر شما هم به تبلیغات شرکتتان اهمیت می دهید و از امتیازات آن برای سود آوری و برند سازی نامتان مطلع هستید استفاده از هدیه تبلیغاتی می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد.

اطلاعات تماس

هديه تبليغاتيآدرس کار خانه : اصفهان - کیلومتر 3 جاده حبیب آباد - کوی خطوط بار - پلاک 20


شماره تماس : 03135492433 (ساعت 8 صبح الی 5 بعد از ظهر ) / شماره فاکس : 03135492249
-----------------------------------------------------------
آدرس ایمیل : هديه تبليغاتي
مدیریت فروش : 09131148237
شهیدی ( ساعات غیر اداری)

گروه تبلیغاتی پارسه تحت عنوان پارس پاکت بزرگرین تولید کننده انواع هدیه تبلیغاتی پارچه ای نظیر ساک دستی ، زیرانداز مسافرتی ، بسته بندی زیپ کیپ ، پیشبد تبلیغاتی

نقشه گوگل

هدیه تبلیغاتی هدیه تبلیغاتی