ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی

هديه تبليغاتي
  یک هدیه تبلیغاتی می تواند ساک دستی تبلیغاتی باشد ; جنس این ساک دستی از نوع پلی پروپیلن (P.P) میباشد که به پارچه بدون بافت یا سوزنی نیز معروف هستند . از مهمترین ویژگی های آن استحکام ،با قابلیت شستشو می باشد .مچنین در تولید این ساک دستی از دوخت آلتراسونیک استفاده شده و دسته های بلند و محکم آن وزن بالایی را میتواند تحمل کند .

مشاهده اطلاعات بیشتر...

زیرانداز مسافرتی (هدیه ویژه)

هديه تبليغاتي

هديه تبليغاتي

جدیدترین هدیه تبلیغاتی گروه پارسه زیر انداز مسافرتی می باشد که ابعاد زیر انداز 150 * 200 سانتی متر 4لایه و ضد آب می باشد . هر زیر انداز دارای کاور مخصوص با امکان چاپ تبلیغاتی می باشد .قیمت مناسب و پر کاربردی بودن این محصول برای عموم مردم باعث شده تا به یکی از پرفروش ترین هدایای تبلیغاتی تبدیل شود .توجه : امکان گلدوزی لوگو بر روی خود زیر انداز نیز با افزایش مبلغ مربوطه نیز امکان پذیر می باشد !

مشاهده اطلاعات بیشتر ...

کیف اداری چرم طبیعی(هدیه مدیریتی)

هديه تبليغاتي

هدیه تبلیغاتی مدیریتی

 

کیف های تمام چرم طبیعی میتواند هدیه ای مناسب برای مدیران ، کارمندان باشد دلایل برتری چرم طبیعی نسبت به چرم مصنوعی ( فوم ) : استحکام بالای چرم طبیعی است.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...

نیاز به هدیه تبلیغاتی

Posted in مطالب حوزه تبلیغات و چاپ

 

هدیه تبلیغاتی

اگر دقت کرده باشید بر روی میز و یا در منزل مملو از کاغذهای تبلیغاتی شرکت ها و فروشگاه های مختلف می باشد.وقتی تبلیغات کاغذی زیاد شوند خود به خود از ذهن افراد پاک میشوند و دیگر آنها اهمیتی به اینگونه تبلیغات نمی دهند.

ولی اگر بتوانید تبلیغات خود را بر روی یک شیئ تبلیغ پذیر نمایش دهید آنوقت ممکن است نام شرکت و با فروشگاه شما همیشه با آنها همراه باشد.این حرکت در هدیه تبلیغاتی باعث میشود که ناخود آگاه تمایل آنها به سمت مجموعه شما بیشتر گردد.مثلا اگر نام شما روی سر رسید و یا لباس کار تحت عنوان نام شما ثبت شده باشد میتوانید اطمینان داشته باشید که تا مدت ها نام مجموعه  شما در خاطر استفاده کننده باقی خواهد ماند .

ولی از چه مواردی میتوان برای تبلیغات استفاده کرد؟

همانگونه که قبلا هم ذکر شد در تبلیغات میتوانید حتی از برگه های کاغذ هم استفاده کنید ولی اینکار نه تنها برای شما منفعتی ندارد بلکه هزینه کرده اید و پول خود را دور ریخته اید.اما مواردی هستند که امیدواریم با اشاره به آنها بتوانیم در تبلیغات شما تحولی ایجاد کنیم.

لیوان و ساک دستی: که اینگونه موارد به مشتریانی داده میشود که همیشگی هستند و به طور معمول در برهه های زمانی به شما سر میزنند.این موارد انتخاب بسیار خوبی برای تبلیغات به این مشتریان است.

حافظه جانبی:این مورد بسیار مورد خوبی میباشد به شرطی که کیفیت ساختاری آن مطلوب باشد و تنها برای استفاده یک روزه و یا دو روزه نباشد.چون کاربرد زیادی دارد . شما میتوانید مطمئن باشید که این حافظه ها همیشه همراه مشتریانتان هست.

در آخر نام بردن از سی دی ها و فلاپی ها خالی از لطف نیست . استفاده از اینگونه موارد در بحث هدیه تبلیغاتی هم مثل حافظه های جانبی رواج بسیاری یافته و به جای کاغذ میتوان از آن استفاده کرد.

 

اطلاعات تماس

هديه تبليغاتيآدرس کار خانه : اصفهان - کیلومتر 3 جاده حبیب آباد - کوی خطوط بار - پلاک 20


شماره تماس : 03135492433 (ساعت 8 صبح الی 5 بعد از ظهر ) / شماره فاکس : 03135492249
-----------------------------------------------------------
آدرس ایمیل : هديه تبليغاتي
مدیریت فروش : 09131148237
شهیدی ( ساعات غیر اداری)

گروه تبلیغاتی پارسه تحت عنوان پارس پاکت بزرگرین تولید کننده انواع هدیه تبلیغاتی پارچه ای نظیر ساک دستی ، زیرانداز مسافرتی ، بسته بندی زیپ کیپ ، پیشبد تبلیغاتی

 

Save

Save

بهینه سازی سایت توسط سئویاب

نقشه گوگل

هدیه تبلیغاتی هدیه تبلیغاتی هدیه تبلیغاتی هدیه تبلیغاتی هدیه تبلیغاتی هدیه تبلیغاتی هدیه تبلیغاتی هدیه تبلیغاتی هدیه تبلیغاتی هدیه تبلیغاتی