ساک دستی پارچه ای تبلیغاتی

هديه تبليغاتي
  یک هدیه تبلیغاتی می تواند ساک دستی تبلیغاتی باشد ; جنس این ساک دستی از نوع پلی پروپیلن (P.P) میباشد که به پارچه بدون بافت یا سوزنی نیز معروف هستند . از مهمترین ویژگی های آن استحکام ،با قابلیت شستشو می باشد .مچنین در تولید این ساک دستی از دوخت آلتراسونیک استفاده شده و دسته های بلند و محکم آن وزن بالایی را میتواند تحمل کند .

مشاهده اطلاعات بیشتر...

زیرانداز مسافرتی (هدیه ویژه)

هديه تبليغاتي

هديه تبليغاتي

جدیدترین هدیه تبلیغاتی گروه پارسه زیر انداز مسافرتی می باشد که ابعاد زیر انداز 150 * 200 سانتی متر 4لایه و ضد آب می باشد . هر زیر انداز دارای کاور مخصوص با امکان چاپ تبلیغاتی می باشد .قیمت مناسب و پر کاربردی بودن این محصول برای عموم مردم باعث شده تا به یکی از پرفروش ترین هدایای تبلیغاتی تبدیل شود .توجه : امکان گلدوزی لوگو بر روی خود زیر انداز نیز با افزایش مبلغ مربوطه نیز امکان پذیر می باشد !

مشاهده اطلاعات بیشتر ...

کیف اداری چرم طبیعی(هدیه مدیریتی)

هديه تبليغاتي

هدیه تبلیغاتی مدیریتی

 

کیف های تمام چرم طبیعی میتواند هدیه ای مناسب برای مدیران ، کارمندان باشد دلایل برتری چرم طبیعی نسبت به چرم مصنوعی ( فوم ) : استحکام بالای چرم طبیعی است.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...

ساک دستی تبلیغاتی

Posted in مطالب حوزه تبلیغات و چاپ

ساک دستی تبلیغاتی


امروزه با توجه به ملزومات روزمره حمل کالا ها و وسایل توسط انسان ها بسیار زیاد دیده میشود .اگر شما کمی به دور و بر خود توجه کنید میبینید که اکثرا یا کیف و یا ساکی برای اینکار در نظر گرفته اند تا هم آسان تر حمل شود و هم اینکه بتوانند هرچیزی که میخواهند را در آن جا دهند.به همین منظور شرکت های تبلیغاتی به این فکر افتادند تا از این دسته از ساک ها برای تبلیغات خود استفاده کنند تا هم توسط مردم به کار بیاید و هم اینکه اسم تبلیغاتی آنها بیشتر دیده شود.
ساک دستی تبلیغاتی دارای استحکام کافی  می باشد و امکان تبادل هوا را نیز دارا هست تا شما بتوانید با خیال راحت با آنها وسایل مورد نیاز خود راحمل کنید.یکی دیگر از مزایای قابل توجه این نوع ساک های دستی جنس آنها می باشد که کاملا قابل شستن بوده و شما می توانید بسته به سلیقه و برند خود هر نوع طرح و نقشی که مد نظر دارید و دلخواه شماست را بر روی آن نمایش دهید. این ساک ها از الیاف Non woven تولید شده که علاوه بر کم وزن بودن و راحتی غیر قابل اشتعال هم می باشد.
به خاطر توجه ویژه و محبوبیت این نوع هدیه تبلیغاتی ما به شما استفاده از این محصول تبلیغاتی را پیشنهاد میدهیم .

اطلاعات تماس

هديه تبليغاتيآدرس کار خانه : اصفهان - کیلومتر 3 جاده حبیب آباد - کوی خطوط بار - پلاک 20


شماره تماس : 03135492433 (ساعت 8 صبح الی 5 بعد از ظهر ) / شماره فاکس : 03135492249
-----------------------------------------------------------
آدرس ایمیل : هديه تبليغاتي
مدیریت فروش : 09131148237
شهیدی ( ساعات غیر اداری)

گروه تبلیغاتی پارسه تحت عنوان پارس پاکت بزرگرین تولید کننده انواع هدیه تبلیغاتی پارچه ای نظیر ساک دستی ، زیرانداز مسافرتی ، بسته بندی زیپ کیپ ، پیشبد تبلیغاتی

 

Save

Save

بهینه سازی سایت توسط سئویاب

نقشه گوگل

هدیه تبلیغاتی هدیه تبلیغاتی هدیه تبلیغاتی هدیه تبلیغاتی هدیه تبلیغاتی هدیه تبلیغاتی هدیه تبلیغاتی هدیه تبلیغاتی هدیه تبلیغاتی هدیه تبلیغاتی