هدیه تبلیغاتی ، هدایای تبلیغاتی : ساک پارچه ای تبلیغاتی ویژه فروشگاه ها و شرکت در نمایشگاه
 

آموزش و مقالات حوزه چاپ و تبلیغات

هدیه تبلیغاتی

هدیه تبلیغاتی

هدیه تبلیغاتی بخاطر خلاقیتی که در آن به کار رفته و اینکه بالقوه روشی نو در تبلیغات است، بسیار گیرا بوده و مشتری را به طور محسوسی جذب میکند. اگرچه منتقدان این طرح بسیارند و عقیده دارند که این روش همانند روش های سنتی قدیم قادر به تبلیغ برند مورد نظر شما نیست. ولی با توجه به تجربیات و ارقام موجود به این نتیجه می رسیم که نه تنها مشتریان جدید را متوجه نام شما خواهد کرد بلکه قادر به اعتماد سازی بین شما و مشتریان پیشینتان هم خواهد بود. شما حتی از هدیه تبلیغاتی فقط به عنوان هدیه برای مشتریان پیشین خود استفاده کنید. اینکار خواه ناخواه آنرا به سمت شما بیشتر سوق خواهد داد و همیشه نام شما را در ذهن آنها یاد آور خواهد شد.

اما هدیه تبلیغاتی چیست؟ هر آنچیزی که شما بتوانید به عنوان یک وسیله کاربردی از آن نام ببرید و قابلیت چاپ و یا حک کردن نام شرکت و یا برند خود را ان داشته باشید را هدیه تبلیغاتی می نامند.از خودکار و مدا د گرفته تا ساک ها و کیف های دستی. انتخاب هدیه تبلیغاتی بستگی به شخص دریافت کننده هدیه تبلیغاتی و همچنین صنف کاری شما دارد.

و اما مزایای هدیه تبلیغاتی که موضوع اصلی مقاله ما به آن مربوط میشود و در ادامه با بررسی چند مورد انها را به شما معرفی خواهیم کرد.

  • برند شما بیشتر مطرح خواهد شد:

شما می توانید با انتخاب یک هدیه تبلیغاتی مناسب و با دوام که برند شما در ان نمایش داده شده باشید نام خود را بر سر زبان ها بیندازید.این هدیه ممکن است دست به دست شود و بین چندین نفر بچرخد که همین موضوع باعث میشود تا نام شما در ذهن افراد بیشتری نقش ببندد و در مواقع لزوم انرا به یاد بیاورند.

  • هزینه کمتر:

بازده کاری هدیه تبلیغاتی نسبت به سایر روش ها بسیار بالاست.به این معنی که هزینه ای که شما صرف تبلیغ نام خود بر روی اجناس میکنید در صورت گیرا بودن و مناسب بودن به سرعت برای شما ایجاد سود خواهد کرد.مورد بعدی اینکه هدف گذاری بر روی هدیه تبلیغاتی بسیار کم هزینه تر از موارد دیگری است که در بازاریابی برند شما موجود می باشد.

همانند کارت ویزیتی که شما به افراد می دهید هدیه تبلیغاتی می تواند شما را به طور کامل به مخاطب خاصتان معرفی نماید.مزیت این طرح همتنطور که گفته شد بالا بودن خلاقیت و طرح حای مختلف بر روی هدیه تبلیغاتی است که برای شما یک امتیاز ویژه به حساب می آید و باعث می شود همیشه پیش روی مشتریان باشید. اگر شما هم به تبلیغات شرکتتان اهمیت می دهید و از امتیازات آن برای سود آوری و برند سازی نامتان مطلع هستید استفاده از هدیه تبلیغاتی می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد.

پاکت پارچه ای

اطلاعات تماس

تماس با گروه تبلیغاتی پارسه
 
 
 
آدرس کارخانه : استان اصفهاناصفهان - کیلومتر 3 جاده حبیب آباد - کوی خطوط بار - پلاک 20
 
شماره تماس : 03135492433 ساعات پاسخگویی :  8 صبح الی 5 بعد از ظهر
مدیریت فروش : 09131148237  (شهیدی)   شماره فاکس : 03135492249
-----------------------------------------------------------
آدرس ایمیل : هديه تبليغاتي
 

گروه تبلیغاتی پارسه بزرگترین تولید کننده هدیه تبلیغاتی در استان اصفهان

هدایای تبلیغاتی ، ساک پارچه ای ویژه فروشگاه ها و شرکت در نمایشگاه ، زیرانداز مسافرتی ، بسته بندی زیپ کیپ ، پیشبند تبلیغاتی ، کاور سررسید،