هدیه تبلیغاتی ، هدایای تبلیغاتی : ساک پارچه ای تبلیغاتی ویژه فروشگاه ها و شرکت در نمایشگاه
 

ساک پارچه ای

ساک پارچه ای – جایگزین مناسب برای کیسه های پلاستیکی – پارسه

ساک پارچه ای برخلاف کیسه پلاستیکی بسیار شکیلتر و مقاوم تر و مهمتر از همه قابل بازیافت میباشد . ( رجوع شود به: مزایای ساک پارچه ای) . با استناد آمار و ارقام بانک جهانی هر ساله چندین میلیارد تن زباله در جهان تولید میشود که قسمت اعظمی از آن را پاکت های پلاستیکی یکبار مصرف تشکیل میدهند ، بعنوان نمونه فقط در استرلیا در سال 2002 میلادی 6 میلیارد پاکت پلاستیکی تولید شده است ! این آمار و ارقام در کشور ایران نیز تعجب بر انگیز می باشد به طوری که در برخی مقالات و امار ها ایران را در رتبه نخست مصرف کیسه های یک بار مصرف پلاستیکی قرار میدهند .
روشهای متعددی برای جلوگیری از مصرف بی رویه کیسه های پلاستیکی توسط دولت مردان برنامه ریزی و اجرا شده است مثلا آموزش به مردم که به ازای هر خرید کوچکی از کیسه جداگانه استفاده نکنیم و یا از پاکت های قدیمی کاغذی استفاده شود ولی هر کدام از این روشها دارای معایب دیگری نیز هست مثلا برای پاکت های کاغذی و یا مقوایی ای درخت قطع میشود و همچنین هزینه تولید آنها زیاد بوده و ماندگاری طولانی مدت ندارند بنابراین یکی از بهترین روشها انتخاب ساک پارچه ای است جایگزینی مناسب!

گروه تبلیغاتی پارسه بزرگترین تولید کننده ساک پارچه ای در کشور

ساک پارچه ای گروه تبلیغاتی پارسه تحت عنوان پارس پاکت بزرگترین تولید کننده انواع ساک پارچه ای مفتخر است با سابقه چندین ساله در تولید این محصول به فرهنگسازی عدم مصرف پلاستیک در سطح جامعه کمک نماید . جنس پارچه مورد استفاده بی بافت یا اصطلاحا پارچه سوزنی میباشد که در صنعت امروزه کاربردهای متفاوت و متنوعی دارد . قابلیت چاپ ، قابلیت شستشو و نفوذ ناپذیری آب و قابل بازیافت بودن در طبیعت از مهمترین ویژگی های این پارچه میباشد . یکی از مصارف این پارچه تولید ساک پارچه ای برای فروشگاه ها جهت قرار دادن محصولات فروشگاهی ، برای شرکت ها جهت قرار دادن هدیه ، کاتالوگ و نمونه محصولات و برای کارخانجات تولیدی و صنعتی جهت تبلیغات در نمایشگاه ها میباشد .

مزیت تبلیغاتی ساک پارچه ای
علاوه بر مسئله محیط زیست استفاده از ساک پارچه ای باعث افزایش ماندگاری تبلیغات شما خواهد شد . عموم مردم پس از رسیدن به منزل کیسه های پلاستیکی را به زباله تبدیل میکنند اما کیسه های پارچه ای بعلت جنس مرغوبتر و مقاومتر به دفعات مورد استفاده قرار خواهند گرفت و این یعنی جلوگیری از اتلاف هزینه شما برای تبلیغات و ماندگاری بیشتر ! از طرفی یکی از کم هزینه ترین و موثر ترین روش تبلیغات پخش ساک پارچه ای در نمایشگاه ها و اماکن عمومی خواهد بود .

انتخاب و سفارش ساک پارچه ای
ساک های پارچه ای در رنگ ها و سایز های مختلف با قابلیت چاپ نام تجاری و شعار تبلیغاتی است که در تولید آن از دوخت آلتراسونیک استفاده شده و داری چندین مدل از نظر نوع دسته ، گرماژ پارچه و ابعاد می باشد . در مورادی که نیاز است کالای سنگین وزن استفاده شده نوع دسته بندی آن با گرماژ 90 پیشنهاد میشود! در این مدل دسته های بلند و محکم آن وزن بالایی را میتواند تحمل کند . تنوع ساک پارچه ای به گونه ایست که سلیقه های مختلفی را پوشش داده و انواع کالا با ابعاد بزرگ و کوچک را در خود جای میدهد .

 

جدول سایز ساک پارچه ای

جدول سایز های استاندارد ساک پارچه ای (ساک سوزنی)

 

ساک پارچه ای از نظر نوع دسته (بندی - موزی)

ساک پارچه ای دسته بندی ساک پارچه ای دسته موزی

دسته بندی دسته موزی

چنانچه شما هم تصمیم گرفته اید این محصول را سفارش دهید می توانید به روند سفارش ساک پارچه ای رجوع کنید .

دیگر عناوین : ساک پارچه ای ، کیسه پارچه ای ، ساک سوزنی ، ساک خرید ، پاکت پارچه ای ، ساک تبلیغاتی و نمایشگاهی ،قیمت ساک پارچه ای

پاکت پارچه ای

اطلاعات تماس

تماس با گروه تبلیغاتی پارسه
 
 
 
آدرس کارخانه : استان اصفهاناصفهان - کیلومتر 3 جاده حبیب آباد - کوی خطوط بار - پلاک 20
 
شماره تماس : 03135492433 ساعات پاسخگویی :  8 صبح الی 5 بعد از ظهر
مدیریت فروش : 09131148237  (شهیدی)   شماره فاکس : 03135492249
-----------------------------------------------------------
آدرس ایمیل : هديه تبليغاتي
 

گروه تبلیغاتی پارسه بزرگترین تولید کننده هدیه تبلیغاتی در استان اصفهان

هدایای تبلیغاتی ، ساک پارچه ای ویژه فروشگاه ها و شرکت در نمایشگاه ، زیرانداز مسافرتی ، بسته بندی زیپ کیپ ، پیشبند تبلیغاتی ، کاور سررسید،