مزایای ساک پارچه ای نسبت به پاکت ها و کیسه های نایلونی - پارسه

مزایای ساک پارچه ای نسبت به پاکت ها و کیسه های نایلونی - پارسه

ساک پارچه ای قابل بازیافت1- اولین مزیت ساک پارچه ای بعلت زیبایی ظاهری و مقاومت بالاتر به نسبت پلاستیک قابلیت استفاده مجدد ساکهای پارچه ای میباشد . امروزه کیسه های نایلونی به وفور در همه جا با تبلیغات یابدون آن همه جا یافت میشوند و اطرفی بعلت مواد تشکیل دهنده آنها را مردم نگه نمیدارند و بلافاصله پس از خرید خود و رسیدن به مقصد آن ها را دور میندازند . ولی ساک های پارچه ای را به دفعات استفاده میکنند و این باعث کاهش مصرف پلاستیک و کاهش تولید زباله در درآزمدت خواهد بود که یکی از چالشهای زیست محیطی امروز به شمار میرود .

2- چاپ تبلیغات برروی ساک های پارچه بسیار زیباتر از پلاستیکی خواهد بود . این به دلیل جنس متفاوت و طرح پارچه میباشد .

3- هزینه پایین تبلیغات برای شرکت ها و سازمانها ماندگاری تبلیغات . امروزه تبلیغات جز لاینفک هر سازمان ، شرکت  و یا فروشگاه  و مراکز تجاری است . هزینه تبلیغات نیز در بسیاری از روش ها بسیار بالا بوده و مقرون به صرفه نمی باشد . این در حالی است که با چاپ کیسه های پارچه ای میتوانید تبلیغاتی موثر با کمترین هزینه را در اختیار داشته باشید . در حقیقت هر ساک پارچه ای  یک بیلبورد متحرک در دستان مردم خواهد بود !

4- کمک به فرهنگسازی جامعه جهت عدم مصرف پلاستیک !

5- قابلیت شتشو 

اطلاعات تماس

هديه تبليغاتيآدرس کار خانه : اصفهان - کیلومتر 3 جاده حبیب آباد - کوی خطوط بار - پلاک 20


شماره تماس : 03135492433 (ساعت 8 صبح الی 5 بعد از ظهر ) / شماره فاکس : 03135492249
-----------------------------------------------------------
آدرس ایمیل : هديه تبليغاتي
مدیریت فروش : 09131148237
شهیدی ( ساعات غیر اداری)

گروه تبلیغاتی پارسه تحت عنوان پارس پاکت بزرگرین تولید کننده انواع هدیه تبلیغاتی پارچه ای نظیر ساک دستی ، زیرانداز مسافرتی ، بسته بندی زیپ کیپ ، پیشبد تبلیغاتی، سئو

نقشه گوگل

هدیه تبلیغاتی هدیه تبلیغاتی