روند سفارش ساک پارچه ای - پارسه

روند سفارش ساک پارچه ای - پارسه

در تولید ساک پارچه ای  9 سایز بصورت استاندارد تعریف شده اند به گونه ای که نیازهای مختلف را برآورده سازند در هر سطر از جدول مشخصات متفاوتی از ساک پارچه ای را مشاهده میکنید . این مشخصات شامل گرماژ پارچه ، نوع دسته ، عطف و ابعاد (عرض ، طول ) میباشند . این مشخصات درصورتی که تعداد سفارش شما بین 1000 تا 4000 عدد باشد میبایست از سایز های استاندارد انتخاب خود را انجام دهید . هر سایز در بیش از 12 رنگ دارد که شما به ازای انتخاب هزار عدد یک رنگ را میتوانید انتخاب نمایید .

 

نام رنگ ها ترتیب :

رنگ بندی ساک پارچه ای

 

چنانچه سفارش ساک پارچه ای بیش از 4000 عدد را داشته باشید میتوانید غیر از سایز خاصی را سفارش دهید .
برای رنگ چاپ بهتر است با کارشناسان و طراحان مجموعه مشورت نمایید تا با توجه به تجربه ای که در چندین سال حاصل شده است بهترین انتخاب را داشته باشید . زیرا ترکیب بعضی رنگ های چاپ با رنگ ساک دستی دید مناسبی نخواهد داشت .
سپس طرح خود را از طریق تلگرام و یا ایمیل ارسال مینمایید . همچنین درصورت نیاز میتوانید کار طراحی را بصورت رایگان به ما واگذار نمایید .
پس از صدور و تایید پیش فاکتور ساک پارچه ای بصورت میانگین یک هفته برای تولید و تحویل زمان نیاز است .
در نهایت پس از اماده سازی امکان ارسال سفارش به هر نقطه از کشور امکان پذیر می باشد که هزینه تحویل بار بر عهده سفارش دهنده خواهد بود ولی در فاکتور لحاظ نمیگردد و در هنگام تحویل بار مستقیما با باربری تسویه  میگردد .
  

اطلاعات تماس

هديه تبليغاتيآدرس کار خانه : اصفهان - کیلومتر 3 جاده حبیب آباد - کوی خطوط بار - پلاک 20


شماره تماس : 03135492433 (ساعت 8 صبح الی 5 بعد از ظهر ) / شماره فاکس : 03135492249
-----------------------------------------------------------
آدرس ایمیل : هديه تبليغاتي
مدیریت فروش : 09131148237
شهیدی ( ساعات غیر اداری)

گروه تبلیغاتی پارسه تحت عنوان پارس پاکت بزرگرین تولید کننده انواع هدیه تبلیغاتی پارچه ای نظیر ساک دستی ، زیرانداز مسافرتی ، بسته بندی زیپ کیپ ، پیشبد تبلیغاتی، سئو

نقشه گوگل

هدیه تبلیغاتی هدیه تبلیغاتی